2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kędzierzyn-Koźle
  7. Obsługa produkcji - Koźle
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji, pomocnik napełniacza magazynier - umowa o pracę

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Koźle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Magazyniera, pomocnika napełniacza

Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle - Korzonek, ul. Gliwicka 31

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- możliwość zdobycia uprawnień UDT na obsługę wózka widłowego i napełniacza - na koszt pracodawcy

- dodatkowe benefity w okresie świątecznym zgodnie z zasadami Spółki

- premie miesięczne, kwartalne

- coroczne wzrosty wynagrodzeń

- ubezpieczenie grupowe UNIQA sponsorowane przez pracodawcę

- opieka medyczna LUXMED sponsorowana przez pracodawcę

-karta MULTISPORT

- paczki dla dzieci

Zakres obowiązków:

- rozładunek/załadunek samochodów ciężarowych (jeśli posiadasz uprawnienia - wózek)

- sortowanie butli

- pomoc przy napełnianiu zbiorników ciśnieniowych gazami sprężonymi

- pomoc przy obsłudze prostych pulpitów sterowniczych

- współpraca z innymi działami

- przestrzeganie przepisów BHP, procedur, instrukcji obowiązujących w spółce

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie

-prawo jazdy kat.B

- mile widziane uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego – nie jest to konieczne

- umiejętność pracy w zespole

- praca na 3 zmiany ( w godzinach 6-14, 14–22, 22-6), od poniedziałku do piątku, sobota dla chętnych.

Firma STP & DIN Chemicals zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją gazów technicznych, które wykorzystywane są w niemal każdej dziedzinie przemysłu m.in. metalurgii i obróbce cieplnej, w przemyśle hutniczym, samochodowym, chemicznym, spożywczym. Są nieocenione w medycynie i instytutach naukowo-badawczych.

Aplikację proszę składać za pośrednictwem portalu OLX lub bezpośrednio w Zakładzie.

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Koźle
ID: 766764678