2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łask
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik produkcji PCV

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Petecki powstała w 1995r. Od początku istnienia stawiamy na nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania. Chcemy aby nasze produkty stanowiły wygodę, dawały przyjemność, oraz zapewniały bezpieczeństwo. Szukamy pracowników kreatywnych, odważnych, otwartych na nowe doświadczenia.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

 Pracownik Produkcji PCV

Miejsce pracy: Łask

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji okien i drzwi PCV

  • realizacja planu produkcyjnego

  • wykonywanie pracy zgodnej jakościowo

  • obsługa maszyn na obszarze produkcyjnym

  • praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • doświadczenie w pracy na produkcji stanowi dodatkowy atut

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę

  • premie miesięczne

  • atrakcyjne ubezpieczenie na życie

  • wdrożenie przez najlepszych specjalistów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów (CV, kopia uprawnień) na adres:

PETECKI ENTERPRISES SP Z O.O. Zakład w Łasku, ul. Przemysłowa 12

W tytule należy wpisać nr referencyjny: P/04/2024

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

OŚWIADCZENIE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z

ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,

poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 717378615