2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Iłża
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Palet Iłża

Lokalizacja

Iłża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma produkcyjna w Iłży poszukuje osoby do zbijania palet.

Obowiązki :

  • zbijanie palet ( montaż, kompletowanie dociętych elementów do palet )

  • pomoc przy innych stanowiskach pracy

  • umiejętność korzystania z młotka pneumatycznego, piły

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Przyszłemu pracownikowi oferuję stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku + możliwość soboty). Umowę o prace. Szczegółowe informacje odnośnie pracy i wynagrodzenia są ustalane indywidualnie na spotkaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego, osobistego lub do wysyłania CV w wiadomości prywatnej.

Lokalizacja

Iłża,

Mazowieckie

Mazowieckie, Iłża
ID: 912231328