2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chojnice
Mateusz
Dodane 28 maja 2024

Pracownik produkcji / pakowacz - wolne weekendy

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Obecnie dla naszego Klienta- Lidera wśród Pracodawców poszukujemy: PRACOWNIKÓW PRODUKCJI, POMOCNIKÓW TAPICERA

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z tradycjami

  • Pełne szkolenie i pomoc koordynatora

  • Premie uznaniowe

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Wolne weekendy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw i renowacji mebli

  • Wykonywanie mebli tapicerowanych

  • Pakowanie produkcji

Wymagania pracodawcy:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 918248337