2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Rembertów
B8 RECRUITMENT
Dodane Dzisiaj o 14:56

Pracownik produkcji*stabilna praca*Żerań lub Kawęczy*pon-pt*do przyucz

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla naszego klienta, lidera na rynku poszukujemy Pracowników Produkcji z możliwością przyuczenia oraz Operatorów Wózków Widłowych z UDT (zapraszamy też osoby bezpośrednio po kursie).

Zapewniamy stabilne zatrudnienie z możliwością rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • bardzo stabilną pracę - na początek umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), następnie stałą umowę bezpośrednio

  • wynagrodzenie podstawowe: od 28 do 32 zł/h brutto (w zależności od kwalifikacji) + dodatki + premia miesięczna (średnio 500-800 zł brutto)

  • pracę od poniedziałku do piątku (6-14,14-22,22-06), w niższym sezonie 2 zmiany

  • możliwość rozwoju np. przyuczenie na operatora

Zadania

  • wizualna kontrola jakości produktów

  • wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów

  • prosta praca fizyczna

  • obsługa wózka widłowego, prace magazynowe - dla osób z UDT

Oczekujemy

  • chęci do pracy długoterminowej

  • sumienności i zaangażowania

Oferta skierowana też do obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Lokalizacje: Warszawa: Rembertów - Kawęczyn, ul. Chełmżyńska; lub Białołęka - Targówek-Żerań, ul. Elektronowa.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz, wysłania wiadomości "praca" na podany nr lub kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 915412206