2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Stężyca
Dodane 22 maja 2024

Pracownik Produkcji/Operator Wózka Widłowego UDT

Lokalizacja

Stężyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ponad 40 lat doświadczeń i ciągłego doskonalenia uplasowało firmę JMP Flowers w czołówce polskich i europejskich producentów kwiatów. Firma jest jednocześnie uznawana za najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną w swojej dziedzinie na świecie. Swoich odbiorców znajduje w całej Unii Europejskiej. W gospodarstwie o powierzchni ponad 16 ha zatrudnienie znajduje ponad 250 osób. JMP Flowers posiada również największą sieć sprzedaży w Polsce z oddziałami w kraju i zagranicą

W związku z dynamicznym rozwojem, JMP Flowers ogłasza nabór na stanowisko:

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków:

  • sadzenie roślin w plastikowe paletki;

  • tworzenie dekoracji kwiatowych;

  • cięcie, sortowanie oraz pakowanie kwiatów;

  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:

  • gotowości do stałego zatrudnienia (od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym);

  • dyspozycyjności do pracy w część weekendów (w okresach pików sprzedażowych);

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych;

  • zdolności manualnych,

  • umiejętności pracy w Zespole.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wdrożenie na stanowisku pracy,

  • prywatną opiekę medyczną (szybki dostęp do specjalistów i telekonsultacji),

  • dofinansowanie do posiłków (50% dofinansowania 1-sze i 2-gie danie),

  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

  • stabilne warunki zatrudnienia.

Administratorem danych jest JMP FLOWERS GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O z siedzibą w Stężyca 08-540, Zielona 48 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Stężyca,

Lubelskie

Lubelskie, Stężyca
ID: 851472148