2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Produkcji Operator maszyn w Żorach praca fizyczna

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn na produkcji folii stretch, praca fizyczna, system dwuzmianowy, ew trzyzmianowy (6-14, 14-22)

Wymagania:

– pracowitość,

– komunikatywność,

– samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

– optymistyczne nastawienie,

– wysoka motywacja i chęć do pracy,

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, nie wymagane.

Emeryci również mile widziani.

Oferujemy:

– stabilne, długoterminowe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie PROFIL zajmującej się produkcją i dystrybucją materiałów opakowaniowych (folia stretch, kartony itp.)

– umowa o pracę

– praca stacjonarna w Żorach

– karta multisport

Rekrutacja będzie przeprowadzona na podstawie przesłanego CV.

Szukamy osób zaangażowanych w powierzone obowiązki, uśmiechniętych i pozytywnych. Jeśli spełniasz wszystkie nasze wymagania, zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 880915784