2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Ksawerów
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/operator maszyn - praca dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja

Ksawerów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku opakowań giętkich, w związku z dużym rozwojem działalności poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator maszyn do cięcia folii / zgrzewu opakowań / druku flexo.

Miejsce pracy - Ksawerów okolice Łodzi/Pabianic

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn do cięcia folii - Ustawianie maszyny i kontrola wszystkich parametrów - Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej - Bieżąca kontrola wykonywanego produktu

- Przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP, PPOŻ - Pakowanie gotowego produktu

Wymagania:

- Wykształcenie min. zasadnicze - Ogólne pojęcie o maszynach - Wysoka organizacja pracy – terminowość, rzetelność i systematyczność - Umiejętność pracy w zespole - Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym - Umiejętność obsługi komputera

Proponujemy:

- pakiet medyczny premium wraz ze stomatologią

- kartę sportową

- kartę basenową dla dzieci

- atrakcyjne wynagrodzenie, możliwe

nadgodziny

- bardzo dobre i bezpieczne warunki pracy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail w ogłoszeniu lub zgłosić się osobiście do siedziby firmy przy ul. Cegielnianej 7, Ksawerów 95-054, woj. łódzkie

42 684 04 88 www.cdm.pl/o-nas/ Prosimy o zamieszczanie w przesyłanym CV następującej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Ksawerów,

Łódzkie

Łódzkie, Ksawerów
ID: 482132315