2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Łomża
Greenvit Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/Operator maszyn – Greenvit Sp.z. o.o

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Greenvit Sp. z o.o. poszukuje pracowników do obsługi maszyn i urządzeń w produkcji ekstraktów roślinnych (zielarskich). Praca w Łomży – ul. Akademicka 45.

Jako rodzinna firma z polskim kapitałem dbamy o poprawę jakości naturalnych składników wykorzystywanych przez producentów żywności, suplementów diety, leków oraz paszy dla zwierząt poprzez realizację innowacyjnych projektów związanych z wytwarzaniem produktów naturalnych i prozdrowotnych.

Rozwijaj swoją karierę z Greenvit! Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Łomża

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, pełen etat

Opis stanowiska:

·         Obsługa maszyn i urządzeń w produkcji ekstraktów roślinnych ( zielarskich), w tym przygotowanie maszyn do pracy

·         Odważanie surowców i materiałów pomocniczych do produkcji

·         Obsługa i czyszczenie maszyn produkcyjnych

·         Konfekcjonowanie i pakowanie wyrobów gotowych

Wymagania:

·         Dyspozycyjność- praca w systemie 4-brygadowym, 2 zmianowym, 3 dni pracy po 12h, 3 dni wolne. Praca również w soboty, niedziele i święta z wyłączeniem okresu Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy

·         Wysoka kultura higieny osobistej (praca związana z produkcją spożywczą)

·         Umiejętność organizacji pracy i szybkość podejmowania decyzji

·         Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej/farmaceutycznej

Co zyskasz dołączając do nas?

·         Umowę o pracę

·         Stabilną posadę i atrakcyjne wynagrodzenie

·         Premie okresowe

·         Szkolenia podnoszące kwalifikacje

·         Interesującą pracę w zgranym zespole

·         Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

·         Dofinansowanie do benefitów pracowniczych

W celu rekrutacji, prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie firmy.

Administratorem danych jest Greenvit Sp. z o.o.Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji ? przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa opisane są w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie firmy Greenvit w zakładce "Kariera" na dole strony.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 897004115