2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gniezno
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/Operator maszyn

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z branży automotiv poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn,

  • realizacja planu produkcyjnego,

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,

  • dbanie o należyty stan maszyn i urządzeń.

Wymagania stanowiska:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe wsparte systemem premiowym,

  • dzienny dodatek transportowy,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • umowa o prace tymczasową z możliwością przejęcia przez Klienta.

Przebieg procesu rekrutacji:

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami celem przeprowadzenia wstępnej weryfikacji. Po tym etapie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do rozmowy bezpośrednio w firmie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 914684311