2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Gościeradów Ukazowy
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Operator maszyn

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gościeradów Ukazowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy liderem wśród producentów drzwi  na polskim rynku. Posiadamy hale produkcyjne i magazynowe w 3 lokalizacjach, gdzie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Stale się rozwijamy, zwiększając liczbę produkowanych drzwi, ościeżnic i innych produktów oraz rozszerzając swoją obecność na rynkach zagranicznych - produkty ERKADO dostępne są już w 36 krajach na całym świecie, bo DRZWI TO NASZ ŚWIAT.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Operator maszyn

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn do produkcji drzwi i ościeżnic;

  • Inne prace na linii produkcyjnej;

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

  • Zaangażowanie, sumienność, pracowitość;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem;

  • Możliwość zatrudnienia kandydatów z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności;

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej; dofinansowanie wypoczynku dzieci; pomoc mieszkaniowa, itd.)

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Aplikując na ogłoszenie rekrutacyjne do ERKADO Sp. z o.o. z siedzibą w: Osiedle POM 8, 23-275 Gościeradów-Folwark (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Gościeradów Ukazowy,

Lubelskie

Lubelskie, Gościeradów Ukazowy
ID: 834529017