2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Klucze
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

Lokalizacja

Klucze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z uruchomieniem nowej zmiany produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji - Operator Maszyn i Urządzeń

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;

  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;

  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą;

  • Program Poleceń Pracowniczych.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów silikatowych;

  • Dbanie o powierzone maszyny;

  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Sumienność;

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego;

  • Uprawnienia energetyczne z grupy G-2; G-3 w zakresie eksploatacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Klucze,

Małopolskie

Małopolskie, Klucze
ID: 811460423