2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tczew
Dodane 23 lipca 2024

pracownik produkcji / operator linii profilującej CZARLIN TCZEW

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy rodzinną firmą z Czarlina koło Tczewa i szukamy ludzi do naszej społeczności.

Jeśli szukasz pracy w kameralnej atmosferze, jesteś odpowiedzialny, pracowity, chętny nas poznać i spróbować swoich sił w naszej drużynie - serdecznie zapraszamy !

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: MARK-STAL Czarlin k. Tczewa

Zakres obowiązków:

• praca przy produkcji kształtowników stalowych.

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe UDT,

• pracowitość,

• komunikatywność,

• umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy na produkcji,

• umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,

• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

• dalszy rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy,

• praca w systemie dwuzmianowym.

Zainteresowanych kandydatów, spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail firmy.

Prosimy również o dopisanie w zgłoszeniu klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (aplikacji) na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. Ust. Nr 133, poz. 883)″.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 585631752