2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Łabędy
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Operator linii produkcyjnej

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma specjalizująca się w automatycznym przemysłowym montażem kół samochodowych dla fabryki samochodów poszukuje pracowników zainteresowanych pracą w obszarze produkcji i logistyki z możliwością rozwoju zawodowego.

Praca dotyczy 3 zmianowego systemu pracy zgodnie z rytmem pracy Klienta.

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii montażowej zgodnie z przyjętymi standardami;

  • wykonywanie pracy przy linii produkcyjnej;

  • obsługa urządzeń pomiarowych;

  • obsługa maszyn produkcyjnych;

  • kontrola jakości na wybranym etapie produkcji.

Wymagania:

  • dyspozycyjności i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

  • dbałości o jakość pracy oraz nastawienia na pracę zespołową;

  • rzetelności, dbałości o szczegóły;

  • gotowość do pracy fizycznej;

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku;

  • stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • możliwość otrzymania premii za propozycje Kaizen;

  • program benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe);

  • premię za polecenie znajomego: 500 zł brutto;

  • premie półroczne ( w okresie wakacyjnym, w okresie świątecznym);

  • pracę na w pełni zautomatyzowanej hali produkcyjnej;

  • możliwość nadgodzin;

  • możliwość awansu na lidera zmiany oraz rozwoju w ramach organizacji;

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 756724624