2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - operator

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Farmapol Sp. z o.o.

poszukuje pracowników na stanowisko: pracownik produkcji - operator

Twój zakres obowiązków

  • praca na produkcji,

  • dokumentowanie procesów zgodnie z zasadami GMP,

  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy,

  • praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku,

  • nadzór nad maszynami i urządzeniami biorącymi udział w procesie produkcji

  • uruchamianie , przezbrajanie i regulacja maszyn oraz usuwanie na bieżąco usterek

  • usuwanie drobnych awarii powstałych podczas eksploatacji maszyn i urządzeń

  • wykonywanie przeglądów technicznych, remontów i cyklicznych konserwacji maszyn wspólnie z działem utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe,

  • zaangażowanie do wykonywania poleconych zadań,

  • zdolności manualne i wysoka precyzja działania,

  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole, uczciwość, sumienność,

  • uprawnienia elektryczne SEP będą dodatkowym atutem,

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

To oferujemy

  • praca w systemie dwuzmianowym

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

  • umowa o pracę na pełen etat

  • dodatkowe płatne dni wolne od pracy

  • dogodna lokalizacja

  • równowaga pomiędzy pracą, a życiem prywatnym - ,,wolne wakacyjne piątki’’

  • stabilność finansowa i dobra reputacja Firmy

  • praca w przyjaznym zespole

  • pakiet socjalny (np. wczasy pod gruszą)

  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny

  • możliwość skorzystania z kart MultiSport,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 909404231