2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Podolany
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji – Operator

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej Berry Global poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji - Operator

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Początkowo będziesz zajmował/a się pakowaniem produktu gotowego zgodnie ze schematem (praca fizyczna).

  • W dalszej kolejności nauczymy Cię podstawowej obsługi przydzielonej maszyny. Jeśli zależy ci na dalszym rozwoju na stanowisku operatora to nauczymy Cię ustawiać parametrów maszyn, regulacji i przezbrojeń.

  • Bieżąca kontrola produktu zgłaszanie przełożonemu o zauważonych błędach i nieprawidłowościach (kontrola zgodności z kubkiem wzorcowym).

  • Dbanie o bezpieczne warunki pracy na stanowisku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.

Mile widziane

  • Wykształcenie o kierunku mechanicznym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Istniejemy na rynku od 29 lat i stale się rozwijamy.

  • Dbamy o bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

  • Nauczysz się u nas obsługiwać różne maszyny by podnosić swoje kwalifikacje.

  • Czeka na Ciebie wdrożenie i przeszkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy.

  • Wraz z rozwojem kompetencji będzie wzrastać Twoja pensja.

  • System pracy 3 zmianowy 4 brygadowy. Grafik ułożony jest na 4 miesiące z góry, co pozwoli zaplanować życie prywatne przy pracy zmianowej (najważniejsze święta w roku są wolne).

  • Zadbamy o Twoje zdrowie oferując prywatną opiekę medyczną z szerokim dostępem do usług medycznych (800 usług diagnostycznych, 89 zabiegów ambulatoryjnych, nielimitowane wizyty domowe, swoboda leczenia).

  • Po roku pracy przysługuje ci premia roczna.

  • Dofinansowujemy obiady w pracy oraz zadbamy o Twoją kondycję dofinansowując kartę Multisport.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 909176493