2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Winogrady
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik produkcji- Operator

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

lokalizacja: Poznań-Nieszawska

Praca polega na zapewnieniu produkcji łożysk przy zachowaniu bezpieczeństwa i spełnieniu wymagań jakościowych produktu.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w zakładzie produkcyjnym

  • dyspozycyjność do pracy na cały etat

  • obowiązkowo cv- wizytacja zakładu pracy

Obowiązki

  • obsługa maszyn oraz załadunek półproduktów

  • czynności porządkowe jak również transportowe

  • obsługa wózków elektrycznych i ręcznych oraz wciągarek a także suwnic

  • kontrola jakościowa produktów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki

  • dodatek do II i III zmiany 600 +- brutto w skali miesiąca

  • równoważny system pracy

  • premia za 100% frekwencję w wysokości 4% wynagrodzenia podstawowego

  • dodatek za pracę w niezaplanowaną sobotę niedzielę lub święta 250 zł brutto

  • premia

KONTAKT: 88*******03

Do zgłoszenia proszę załączyć swoje CV wraz z aktualną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 911290260