2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Dobroń
Dodane 27 maja 2024

Pracownik produkcji - Operator

Lokalizacja

Dobroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Oczekujemy:

· otwartości i chęci uczenia się,

· skrupulatności i dokładności,

· odpowiedzialności, rzetelności i efektywności w działaniu.

· stosowania się do standardów pracy związanych z ISO

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie

· pracę w przy nowoczesnych maszynach

· 8 godzinny system pracy (od poniedziałku do piątku), możliwa praca w trybie dwuzmianowym

· możliwość rozwoju zawodowego , oraz awansu

· możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach

· atrakcyjne wynagrodzenie

· dodatkowe ubezpieczenie częściowo finansowane przez pracodawcę

· premię

Zadania:

· kontrola procesu produkcji,

· obsługa maszyn produkcyjnych

· wypisywanie raportów

· dbanie o powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP

· wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności oraz książeczka sanepidowska.

ZASTRZEGAMY SOBIE KONTAKT TYLKO DO WYBRANYCH KANDYDATÓW.

Lokalizacja

Dobroń,

Łódzkie

Łódzkie, Dobroń
ID: 875199822