2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik produkcji - Operator

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Taconic jest światowym liderem w przemyśle tkanin powlekanych PTFE. Nasze najważniejsze wartości korporacyjne to etyczne podejście do biznesu w długoterminowych relacjach z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami.

Obecnie poszukujemy Pracownika Produkcji-Operatora

Opis stanowiska:

  • obsługa i kontrola pracy maszyny

  • prowadzenie dokumentacji zużycia surowca w procesie powlekania tkaniny i związane z tym raportowanie do przełożonego

  • dbałość o jakość i efektywność produkcji

Wymagania:

  • praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany 06-14; 14-22, 22-6)

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • nowe konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • premia obecnościowa

  • dodatek za 3-zmianowy system pracy

  • dodatek stanowiskowy

  • dodatek nocny

  • możliwość nadgodzin (wypłacane co miesiąc)

  • premia świąteczna

  • paczki dla dzieci

  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę

  • imprezy integracyjne

  • ubezpieczenie grupowe

  • owoce dla pracowników

  • stabilna praca w przyjaznej atmosferze

  • finansujemy szkolenia na wózki widłowe oraz inne uprawnienia

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 916935050