2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Naramowice
Dodane 09 maja 2024

Pracownik produkcji - od ZARAZ - zmiana dzienna

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Nasza agencja rekrutacyjna APV.EU (KRAZ 24145) od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi pracodawcami. Dbamy o interesy każdej ze stron! Dla naszego klienta – polskiego producenta z branży chemicznej - szukamy osoby na stanowisko:

PRACOWNICY PRODUKCYJNI

Miejsce pracy: Poznań, Naramowice

ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Układanie towarów na palety,

  • Pakowanie w kartony,

  • Praca przy taśmie produkcyjnej,

  • Kontrola procesu produkcji,

  • Oklejanie kartonów,

  • Etykietowanie butelek.

CZEGO SZUKAMY:

  • Zaangażowania i gotowości do pracy stojącej,

  • Dbałości o jakość wykonywanej pracy,

  • Przestrzegania zasad BHP i regulaminu pracy na produkcji,

  • Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej/ magazynowej.

CO ZYSKASZ:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Stawkę godzinową 28,10 zł/h brutto,

  • Pracę w systemie zmiany dziennej – 6-14 i 14-22 z cotygodniową rotacją,

  • Premię frekwencyjną,

  • Premię za pracę w dni weekendowe (nieobowiązkowe dodatkowe godziny pracy),

  • Odzież i akcesoria robocze,

  • Zachęcamy do udziału Panie przebywające na urlopie macierzyńskim, bądź powracające na rynek pracy.

Administratorem danych jest APV.EU sp. z o.o. z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 917176225