2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Produkcji / od zaraz / Umowa o pracę

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik produkcji

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k.

O firmie

Rokicińska 168, Widzew, Łódź

·         Łódź, łódzkie

·         umowa o pracę

·         pełny etat

·         pracownik fizyczny

·         możliwe nadgodziny

Twój zakres obowiązków

·         Odbieranie towarów z linii produkcyjnych

·         Prasowanie produktów

·         Pakowanie oraz zabezpieczanie gotowego wyrobu

·         Kontrola jakości produkowanego wyrobu

Nasze wymagania

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym, punktualność

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

·         Długoterminowe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Atrakcyjny system premiowania, premia frekwencyjna, premia wydajnościowa

·         Praca w godzinach 6-14, 14-22, 22-6

·         Karta Multisport finansowana przez pracodawcę

·         Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę

·         Możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów prywatnej opieki medycznej

O nas

Pulp-Tec to jeden z wiodących producentów pulpy papierowej w Europie. Opracowujemy technologię i produkujemy wyroby z masy papierowej w stu procentach z makulatury. Zajmujemy się produkcją najbardziej ekologicznych produktów z recyklingu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.pulp-tec.com

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 920339002