2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Białołęka
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji / od zaraz / pon. - pt.

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 24 lat. Naszymi sztandarowymi markami są m.in. VIVO, Selfie, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Candlelight, ZIPPO. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Marywilska

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych - w szczególności kartoniarek, falcerek, obkurczarek (foliarek)

  • pakowanie produktów

  • ocena wizualna produktów

Nasze wymagania

  • gotowość i brak przeciwwskazań do pracy w systemie zmianowym,

  • dostępność od zaraz,

  • solidność i chęć do pracy,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • zatrudnienie zawsze bezpośrednio u pracodawcy, na podstawie umowy o pracę / lub umowy zlecenia

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22 , możliwość krótkookresowej pracy w porze nocnej (3 zmiana 22-6 - dodatek nocny)

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • nowoczesny park maszynowy

  • wynagrodzenie zawsze płatne na czas

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Informujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

ID: 854266033Wyświetlenia: 499

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 861615728