2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Lubań
Justyna Łągiewka
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji / od zaraz / bez doświadczenia

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hej, mamy dla Ciebie pracę na stanowisku pracownik produkcji w Lubaniu!

Jeżeli szukasz dla siebie nowej ścieżki rozwoju ,nie chcesz dojeżdżać daleko do pracy oraz mieć wynagrodzenie na czas nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, pozostałe świadczenia)
  • możliwość przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta
  • premie do 1000 zł brutto wypłacane co miesiąc
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • praca na linii produkcyjnej
  • pakowanie i kontrola gotowego produktu
  • ścisła współpraca z innymi pracownikami na linii produkcyjnej
  • przestrzeganie zasad BHP
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej

oczekujemy

  • umiejętności pracy samodzielnej oraz w grupie
  • dyspozycyjności i możliwości pracy w systemie 3 - zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubań
ID: 910782373