2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jasin
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji od 6300 - 6700 z premią, możliwość rozwoju

Wynagrodzenie

6 300 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia. Dzięki takiemu podejściu od 85 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

Praca w systemie IV brygadowym po 12 h (14-15 dni pracujących w m-cu)

Obowiązki:

·        Praca przy linii produkcyjnej, kontrola jakościowa produktu

·        Przygotowanie kontenerów do pakowania produktu

·        Pakowanie profili okiennych PVC

·        Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

·        Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

·        Gotowość do pracy w systemie IV brygadowym (grafik w układzie: 2-3 dni pracujące/2-3 dni wolne – ok. 14-15 dni pracujących w miesiącu)

·        Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

·        Wdrożenie do pracy

·        Możliwość rozwoju w kierunku operatora produkcji

·        Opieka medyczna Medicover

·        Dofinansowanie do posiłków 10 zł dziennie

·        Dofinansowanie do karnetów sportowych

·        Wczasy pod gruszą

·        Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV lub umów się na spotkanie

(tel. 66*****23)

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 722295424