2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Bronisze
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/obsługa maszyn Becpak Sp.z o.o.

Lokalizacja

Bronisze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zbrojenie i obsługa maszyn do konfekcji folii stretch

  • Obsługa nowoczesnej linii produkcyjnej

  • Kompletowanie zleceń produkcyjnych

  • Kontrola wytworzonych produktów

Nasze wymagania

  • praca fizyczna dla zdrowych i silnych mężczyzn

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • umiejętność organizacji i planowania

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

To oferujemy

  • pracownikowi zapewniamy szkolenie wewnątrz firmy przyuczające do pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość wykorzystania i rozwoju posiadanych umiejętności w zespole

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę zmianową od pn. do pt. w godzinach 6.00 – 14:00 i 14:00 - 22.00

Lokalizacja

Bronisze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bronisze
ID: 910328497