2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Żołędowo
Mariusz
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik produkcji/ obsługa magazynu w Żołędowie k/ Bydgoszczy

Wynagrodzenie

32 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żołędowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KAMWER sp z o.o. siedzibą w Żołędowie/Bydgoszczy jest przedsiębiorstwem zajmującym się masowym pakowaniem produktów takich jak otoczaki, grysy, sól drogową. Jesteśmy na rynku od 2010r. W zwiazku z naszym rozwojem aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji/ obsługa magazynu/ kierowca

Wymagamy jedynie chęci do pracy i zaangażowania. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw :)

Mile widziane jest prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia UDT na wózki widłowe

Jeśli nie posiadasz uprawnień UDT, pomożemy je uzyskać

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny pakującej produkty sypkie

  • układanie worków 25 kg na europaletach,

  • utrzymanie stanowiska pracy w czystości.

  • załadunek i rozładunek towarów

  • przyjęcie, rozlokowanie i właściwe zabezpieczenie towaru w magazynie

  • kompletacja wysyłek

  • kontrola jakościowa i ilościowa towaru

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • umowę o pracę (po 1 miesiącu próbnym na umowie zlecenie),

  • 32 zł/h brutto + system premiowy.

Rozpatrujemy tylko zgłoszenia zawierające CV wraz z klauzulą RODO.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na OLX.

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Lokalizacja

Żołędowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żołędowo
ID: 614278035