2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Suchy Dwór
Dodane 22 maja 2024

Pracownik produkcji - obsługa i konserwacja maszyn

Lokalizacja

Suchy Dwór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Obsługa i konserwacja maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Suchy Dwór (pow. wrocławski)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa urządzeń do produkcji masy kosmetycznej

  • Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • Konserwacja bieżąca oraz dbałość o dobry stan techniczny urządzeń

  • Utrzymanie porządku na miejscu pracy

Dodatkowe obowiązki:

·  Drobne naprawy hydrauliczne, elektryczne oraz biurowe

·  Udział w uruchamianiu i testowaniu rozwiązań produkcyjnych

·  Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

· Usuwanie drobnych awarii i usterek

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub umiejętności wpisujące się z zakres pracy oraz uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego

  • Skrupulatność i dokładność

  • Umiejętności techniczne

  • Samodzielność (zakup materiałów, samodzielne organizowanie sobie pracy)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Suchy Dwór,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Suchy Dwór
ID: 920103828