Dodaj ogłoszenie
Dodane 29 sierpnia 2024

Pracownik Produkcji - Praca przy produkcji zasłon, Pełne Ubezpieczenie

Wynagrodzenie

4 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zebrzydowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dołącz do zespołu Firmy Voppi !

Dynamicznie rozwijamy naszą strukturę firmy, otwieramy się na nowe rynki i powiększamy naszą załogę !

W związku z tym poszukujemy osoby na stanowiska: do obsługi automatów do produkcji zasłon.

Gdzie ?

W oddziale firmy Voppi: 34-130 Zebrzydowice, Zebrzydowice 55

Co oferujemy?

  • umowę o pracę i pełne ubezpieczenie,

  • przygotowanie do pracy oraz pomoc Lidera

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • miłą atmosferę i pomoc zespołu,

  • możliwość wyboru czasu pracy, 7:00 - 15:00 lub 8:00 - 16:00

  • praca jednozmianowa,

  • atrakcyjny wzrost wynagrodzenia w zależności od umiejętności i stażu pracy,

  • praca w bardzo dobrych warunkach

Jakie byłyby Twoje obowiązki stanowiskowe ?

  • cięcie tkanin

  • szycie na półautomatach szyjących

  • zakładanie przelotek

  • pakowanie gotowych produktów

  • inne prace pomocnicze.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Nie wymagamy doświadczenia - sami szkolimy.

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • dokładności i odpowiedzialności

  • umiejętności pracy w zespole

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • punktualności

  • niekaralności

  • dbania o czystość i porządek na stanowisku pracy

Prosimy przesyłać CV poprzez formularz na dole strony. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych”.

Lokalizacja

Zebrzydowice,

Małopolskie

Małopolskie, Zebrzydowice
ID: 713934531