2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Nowa Huta
Dodane 09 maja 2024

Pracownik produkcji Nowa Huta-Praca w weekendy

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Numer referencyjny: AZ/PROD/03/2024

Miejsce pracy: Kraków - Nowa Huta

Obowiązki:

  • proste prace pomocnicze w drukarni

Oferujemy:

  • umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

  • pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6, 18-6, 6-18, 14-18, 18-22)

  • możliwość ustalenia elastycznego grafiku

  • stawki – 27,70 zł/h brutto w dzień lub 30,38/h brutto zmiana nocna

Wymagania:

  • chętne osoby do pracy zmianowej

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 917188942