2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Buk
Dodane Dzisiaj o 14:35

Pracownik produkcji. Niepruszewo. Praca od zaraz

Lokalizacja

Buk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Zadania:

- stripowanie surowców lub wyrobu gotowego, - układanie ostripowanych worków na paletach, - utylizacja kartonów pozostałych po stripowaniu, - załadunek/rozładunek blenderów lub binów, - czyszczenie/mycie urządzeń produkcyjnych, - wiązanie lub zgrzewanie worków z premiksem.

Oferta:

- umowę zlecenie,  - praca w systemie 2 zmianowym: 6:00-18:00, 18:00-6:00; - atrakcyjne wynagrodzenie, premia miesięczna do 1200 zł brutto; - bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Buk,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Buk
ID: 910589914