2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 02 maja 2024

Pracownik produkcji (Niemcy, praca za granicą)

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego niemieckiego Klienta, zlokalizowanego w miejscowości Marburg poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko pracy:

Pracownik produkcji (produkcja opakowań do czekolad i ciastek)

Twój zakres obowiązków:

  • komisjonowanie,
  • pakowanie,
  • obsługa maszyn.

Nasze wymagania:

  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wytrzymałość fizyczna,
  • odpowiedzialność i elastyczność,
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację z klientem,
  • gotowość do pracy zmianowej: 2 zmiany,
  • prawo jazdy kat. B. + własne auto do dyspozycji (warunek konieczny).

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • stawka godzinowa: od 13.50 euro brutto,
  • płatne nadgodziny +25%,
  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).
  • W tej chwili posiadamy trzy wolne wakaty. Oferta skierowana również dla par.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912692602