2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Nowa Huta
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji na linii do anodowania aluminium

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma ABC Colorex sp. z o.o., lider w branży lakierowania proszkowego i obróbek blacharskich, w związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji linii do anodowania aluminium.

 Miejsce pracy: ul. Łuczanowicka 30,  31-766 Kraków

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- dokładność, spostrzegawczość;

- chęć do nauki i ciągłego rozwoju zawodowego;

- umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

- kontrola materiału surowego;

- przygotowanie materiału do procesu anodowania;

- montaż oraz demontaż profili na zawieszkach;

- pakowanie i kontrola jakości wyrobu gotowego;

- obsługa niezbędnych w procesie maszyn i urządzeń;

- bieżące uzupełnianie dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy;

- realizacja zadań zgodnie z założonym planem produkcyjnym;

- dbanie o ciągłość procesu oraz utrzymanie standardów jakościowych produkowanych wyrobów.

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

szeroki pakiet benefitów

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

miłą atmosferę pracy wśród przyjaznego zespołu

wsparcie doświadczonych współpracowników

Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje za pośrednictwem portalu załączając CV.

 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

 Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119  z 04.05.2016)  wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABC COLOREX Sp. z o.o. z siedzibą ul. Gryczana 30A Kraków, moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem informacyjnym w związku z wejściem w życie RODO (link poniżej)

 (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 836777995