2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Złotoryja
Schneider Pojemniki Transportowe
Dodane 03 maja 2024

Pracownik produkcji na dziale montażu

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PRACOWNIK PRODUKCJI NA DZIALE MONTAŻU

(k/m)

Główne zadania:

  • wykonywanie pracy w oparciu o obowiązującą dokumentację (rysunek techniczny, zlecenie produkcyjne, plan kontroli, itp.),

  • obsługa urządzeń pomiarowych na postawie przeprowadzonych szkoleń;

  • raportowanie przełożonym bieżących problemów i podjętych rozwiązań;

  • kontrola wizualna oraz sprawdzenie zgodności wymiarów złożenia elementów z rysunkiem technicznym.

Oczekiwania i kwalifikacje zawodowe:

  • samodzielne wykonywanie pracy,

  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej - mile widziane,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość czytania rysunków technicznych - będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

•prywatną opiekę medyczną MEDICOVER,

•Ubezpieczenie grupowe,

•bonus relokacyjny,

•program poleceń pracowniczych,

•atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to, prosimy przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: aplikacja/małpa/schneider-logistics.pl. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem. Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji do CV dołącz poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma: Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. sp. k. ul. Krzywoustego 39 59-500 Złotoryja Mają Państwo prawo do aktualizacji swoich danych lub wycofania zgody na przetwarzanie danych w naszej bazie.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 844546214