2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Wilanów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - monter urządzeń drukujących

Wynagrodzenie

5 100 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla Klienta – firmy z branży technologiczno-produkcyjnej produkującej drukarki cyfrowe typu flatbed poszukuję obecnie Pracownika Produkcji - montera urządzeń drukujących.

Dołącz do zespołu!

Zakres obowiązków:

  • montaż podzespołów mechanicznych urządzeń drukujących zgodnie z wytycznymi
  • pomoc na stanowiskach pobocznych (stanowisko testów)
  • montaż skrzyń wysyłkowych i drewnianych podestów do maszyn (od czasu do czasu)

Nasze wymagania:

  • zdolności manualne
  • podstawowe umiejętności posługiwania się narzędziami warsztatowymi i elektronarzędziami
  • dynamizm w działaniu :)
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

To oferujemy:

  • pracę od zaraz na jedną zmianę od poniedziałku do piątku wyłącznie w siedzibie firmy
  • stabilne zatrudnienie BEZPOŚREDNIO z Pracodawcą
  • pierwsze 3 miesiące na umowę zlecenia, potem umowa o pracę
  • płacę 4.000 - 4.500 zł netto
  • opiekę medyczną w Medicover
  • firma zlokalizowana jest w Warszawie Wilanów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 909443900