2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Produkcji - Monter Stolarki aluminiowej

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma CRYSTAL - jesteśmy producentem stolarki budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze produkty dostarczamy do klientów w kraju jak i większości państw Europy.

 Obecnie poszukujemy:

 Pracownik Produkcji - Monter Stolarki Aluminiowej w dziale MODERNO

 Miejsce pracy: Toruń ul. Bolesława Chrobrego 30

 Zakres obowiązków:

  • składanie drzwi i fasad aluminiowych zgodnie z technologią,

  •   obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych,

  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,

  •   dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego oraz standardy jakościowe produkowanych wyrobów,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

 Wymagania:

  • zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,

  • chęć do pracy, nauki i rozwoju, staranność, sumienność i precyzja,

  • odpowiedzialność,

  • gotowość do pracy w zespole,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,

  • mile widziane doświadczenie w branży drzwiowej i stolarce aluminiowej,

  • dyspozycyjność (możliwa praca zmianowa).

Oferujemy:

  • stałą pracę na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w rozwijającej się firmie o nowoczesnym parku maszynowym.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez  Crystal Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu ul. Bolesława Chrobrego 30, dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przez mnie w CV większego zakresu danych osobowych danych niż określone w art. 221  Kodeksu pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzania tych danych w celach rekrutacji.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 920401772