2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Bartek
Dodane Dzisiaj o 08:43

Pracownik produkcji | Monter Reklam | Produkcja Reklam

Wynagrodzenie

4 651 - 5 384 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Developzone poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji | Monter reklam

Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • produkcję i montaż reklam (kasetony, tablice reklamowe, litery przestrzenne, pylony, itp.)

  • wyklejanie witryn okiennych

  • kompletowanie materiałów produkcyjnych

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności manualnych.

  • dyspozycyjności.

  • gotowości do pracy na wysokości powyżej 3 metrów w tym praca przy udziale podnośnika koszowego.

  • zaangażowana w realizację powierzonych zadań.

  • przestrzegania wypracowanych standardów firmowych.

  • prawo jazdy kat. B ( warunek konieczny )

  • mile widziane doświadczenie przy montażu reklam.

OFERUJEMY

  • umowa o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • pracę dla zróżnicowanych i ciekawych klientów.

  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 551655064