2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
katarzyna.zambrzycka
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji/Monter Produktów Elektronicznych (K/M)

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Scanreco to szybko rozwijająca się firma high-tech, która specjalizuje się w opracowywaniu zaawansowanych przemysłowych systemów zdalnego sterowania. Dzięki obrotom na poziomie blisko 100 milionów euro staliśmy się liderem w branży, dostarczającym innowacyjne rozwiązania poprawiające efektywność i bezpieczeństwo w różnych sektorach, w tym w infrastrukturze, górnictwie, transporcie materiałów i leśnictwie. Scanreco posiada liderską pozycję w branży i klientów w ponad 50 krajach na całym świecie

 Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Prace montażowe w tym m.in. lutowanie ręczne produktów i półproduktów

    lub

  • Pakowanie surowców, półproduktów i wyrobów gotowych

  • Czynności kontrolne surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, obsługa testerów produkcyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane doświadczenie przy produkcji elektroniki i lutowaniu

  • Zdolności manualne

  • Podstawowa obsługa komputera

  • Dokładność, dbałość o wysoką jakość

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii wynikowej i premii frekwencyjnej

  • Pracę w systemie jednozmianowym lub dwuzmianowym

  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • Dofinansowanie do karty Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, opieka w Luxmed, owocowe wtorki, dodatek wakacyjny

  • Kartę Lunchową

  • Darmową kawę

  • Pracę w nowym centrum produkcyjno-magazynowym

  • Pół godziny przerw wliczane do czasu pracy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912386102