2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Pichlice
Dodane 29 marca 2024

Pracownik produkcji - Monter maszyn rolniczych

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pichlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma AGRIPOL jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji maszyn rolniczych

 Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 PRACOWNIK PRODUKCJI - monter maszyn rolniczych

 (zatrudnimy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności)

 Miejsce Pracy: Góry ul. Parcela 7A , 98-420 Sokolniki,  ŁÓDZKIE

 Zadania:

• końcowy montaż maszyn rolniczych

• praca na podstawie dokumentacji technicznej/ wykonawczej.

• kontrola jakości

Wymagania:

• zaangażowanie do pracy

• znajomość obsługi narzędzi, urządzeń i maszyn warsztatowych,

• dbałość o miejsce pracy i powierzone narzędzia

•  odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

•  Mile widziane:  doświadczenie techniczne takie jak : mechanik, mechanik samochodowy, stolarz, mechanik maszyn rolniczych, konstruktor.

•  samodzielność w działaniu,

• dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

• możliwości rozwoju zawodowego

• dobre warunki wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności

Nie masz doświadczenia? Nauczymy Cię wszystkiego!

Osoby zainteresowane zapraszamy do siedziby firmy, kontakt telefoniczny 798x886x720 lub prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Pichlice,

Łódzkie

Łódzkie, Pichlice
ID: 901343061