2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Słoneczne
Dodane 05 maja 2024

Pracownik produkcji. Monter.

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eegholm Polska Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2010 roku. Zajmujemy się wytwarzaniem rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych na rynek morski i lądowy. Siedziba firmy mieści się przy ul. Struga, Szczecin - Prawobrzeże.

Oferujemy pracę na stanowisku produkcyjnym: Monter

Zakres obowiązków:

- Montaż rozdzielni sterowniczych według instrukcji montażowych

- Wykonanie prac na wysokim poziomie jakościowym

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub o podobnym charakterze

- Zdolności manualne oraz techniczne

Oferujemy:

- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

- Jednozmianowy system pracy

- Możliwość przyuczenia do zawodu

- Możliwość rozwoju

- Dogodne warunki socjalne

- Prywatna opieka medyczna

- Medicover

- Imprezy integracyjne

- Owoce

- Karta sportowa Multisport

- Bony świąteczne

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji mailowo. Prosimy również o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 582514951