2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Łódź
  7. Kontrola jakości - Górna
Sara Parowicz
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji montażu-> 2 zmiany!

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Praca siedząco-stojąca, polegająca na pobraniu odpowiednich komponentów zregałów, na podstawie instrukcji technicznych, oraz przejściu do montażu ręcznego,przy użyciu wkrętarek, śrubokrętów, pęset itp. Pracę wykonujesz przy stołach lubgniazdach produkcyjnych – brak linii produkcyjnych, czy akordu. Elementy któreprodukujemy, są dedykowane do budowy np. samolotów, czy respiratorów – liczy sięwięc jakość oraz precyzja. Hala jest czysta, niezapylona, cicha, a tempo pracy.spokojne. Lokalizacja – Łódź Górna. Aplikuj, lub kontaktuj się bezpośrednio pod numerem telefonu: 66*****88!

oferujemy

  • szybką rekrutację, oraz zatrudnienie w ciągu 1-2tygodni.
  • pracę na 2 zmiany (z dyspozycyjnością do 3 zmian)
  • darmowy parking na terenie firmy
  • dwudaniowy, ciepły obiad
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • ciągłą opiekę konsultanta Randstad, który jest dla Ciebie na miejscu!
  • umowę o pracę tymczasową, z perspektywą długiej współpracy – UWAGA! niezatrudniamy na krótkie okresy

zadania

  • po prostu montaż ręczny– wszystkiego Cię nauczymy podczas szkoleń :)

oczekujemy

  • chęci do długiej współpracy
  • dobrego wzroku
  • doświadczenie: niewymagane!
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się narzędziamipomiarowymi – mile widziane :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 909171787