2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Modlnica
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik produkcji. Modlnica. 4100 zł na rękę po okresie próbnym

Wynagrodzenie

5 500 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zajmujemy się produkcją urządzeń medycznych.

Pracownicy naszej kilkuosobowej produkcji odpowiedzialni są za montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją.

Obowiązki

• Samodzielny montaż urządzeń z użyciem elektronarzędzi zgodnie z dokumentacją (wiertarka, wkrętarka, itp.) - to nie jest praca taśmowa

Oferujemy

• umowę o pracę i stabilność zatrudnienia

• wynagrodzenie 3700 zł netto w okresie próbnym (3 miesiące)

• wynagrodzenie 4100 zł netto, docelowe, po okresie próbnym

• jednozmianowy system pracy (poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00)

• swobodną atmosferę pracy w niedużym i zżytym zespole

Firma znajduje się pod adresem: Przygraniczna 40, 32-085 Modlnica

Prosimy o przesyłanie CV przez OLX

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 880357325