2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Międzyrzecz
Jacek Figiel
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Międzyrzecz

Lokalizacja

Międzyrzecz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka thomas praefab jest niemieckim koncernem zajmującym się produkcją oraz montażem budynków prefabrykowanych (keramzytobetonowych i betonowych). Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym, produkujemy także budynki dla przemysłu i rolnictwa. Wieloletnia działalność na różnych rynkach uczyniła z nas doświadczonego i godnego zaufania partnera dla naszych klientów.

W związku z rozwojem firmy zgłaszamy zapotrzebowanie na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Międzyrzecz

Twoje zadania na stanowisku:

·         Praca przy linii produkcyjnej i współpraca z operatorem linii,

·         Pilnowanie porządku na stanowisku pracy

·         Wizualna kontrola jakościowa produktów

·         Inne polecenia wydane przez osobę koordynującą,

·         Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

·         Dobrej sprawności fizycznej

·         Doświadczenie nie jest potrzebne- przeszkolimy nowego pracownika

·         Dyspozycyjności

·         Rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,

·         umowa o pracę,

·         wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

·         pakiet medyczny (LUXMED),

·         możliwość rozwoju zawodowego.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku lub przez stronę olx. naciskając przycisk APLIKUJ.

Prosimy nie zapomnieć o dopisaniu w dokumentach klauzuli zezwalająca na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez naszą Firmę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Administratorem przetwarzania danych jest THOMAS PRAEFAB MIĘDZYRZECZ SP. Z O.O. z siedzibą w: BUDOWLANYCH 9, 66-300 Międzyrzecz

Lokalizacja

Międzyrzecz,

Lubuskie

Lubuskie, Międzyrzecz
ID: 905666769