2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Brwinów
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Mazop Group SA

Lokalizacja

Brwinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: ul. Św. Tomasza 4 05-840 Brwinów

MAZOP Group specjalizuje się w produkcji opakowań tekturowych oraz z pianek PE. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku obsługuje klientów kompleksowo, projektując i dostarczając rozwiązania opakowaniowe od opakowania zewnętrznego po wewnętrzne zabezpieczenie. Specjalizuje się w opakowaniach dostosowanych do rynku e-commerce.

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem, dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie. Poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego, aby wspólnie osiągać nowe cele.

Opis stanowiska:

  • praca na maszynach do produkcji opakowań (maszyny wycinające, składarko sklejarki),

  • kontrola jakości produkowanych opakowań,

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • przestrzeganie przepisów BHP,

  • praca w systemie dwuzmianowym.

Jakie umiejętności są ważne na tym stanowisku?

  • dbałość o powierzony sprzęt,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym,

  • dokładność, punktualność,

  • chęć do rozwoju i zdobywania nowych kompetencji (możliwość awansu na stanowisko Młodszy operator w ramach rozwoju kariery zawodowej),

  • mile widziane doświadczenie na maszynach przy produkcji opakowań.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia,

  • system premiowy,

  • odzież niezbędną do pracy,

  • dofinansowanie do benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie NNW),

  • program rekomendacji pracowniczych,

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.

Lokalizacja

Brwinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brwinów
ID: 912418355