2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji MAGNA FORMPOL-praca dla mężczyzn

Wynagrodzenie

5 370 - 6 020 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży automotive na działy tłocznia i spawalnia poszukujemy mężczyzn do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji na dziale tłoczni lub spawalni

  • zakładanie detalu na prasy i maszyny spawające

  • obsługa zautomatyzowanych robotów spawalniczych

  • kontrola wizualna detalu przed wysyłką

  • wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych, sprawdzianów, suwmiarki, mikrometru, kątomierza.

Wymagania:

  • chęć do pracy,

  • możliwość rozpoczęcia pracy w najbliższych dniach.

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej i w weekendy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • praca w systemie 3-zmianowym od pon do pt.,

  • stawkę 5370zł brutto,

  • premie miesięczne - 650 zł,

  • dofinansowanie stołówki zakładowej - 380 zł miesięcznie,

  • Premię absencyjną max 400 zł brutto wypłacana co 4 miesiące

  • dofinansowanie do karty Multipsort,

  • dodatkowo płatne weekendy,

  • dodatki świąteczne,

  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport).

  • dostęp do portalu pracowniczego-masz stały podgląd do pasków , stanu urlopu, wniosków

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o., nr cert. 2611

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 864796499