2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Chmielek
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji / magazynu 4ED SP Z O O Chmielek

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chmielek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną z branży meblowej z wieloletnim doświadczeniem.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracowników do obsługi produkcji oraz magazynu.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej

  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych

  • pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem

  • terminowe oraz jakościowe realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • sumienność

  • punktualność

  • dokładność oraz precyzja

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę - po okresie próbnym

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00

  • szkolenie stanowiskowe

  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV przez portal. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chmielek,

Lubelskie

Lubelskie, Chmielek
ID: 818698935