2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czernichów
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/Magazynier - Umowa o Pracę - Pełne Ubezpieczenie

Wynagrodzenie

4 242 - 5 560 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czernichów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do zespołu Voppi! Dynamicznie rozwijamy naszą strukturę firmy, otwieramy się na nowe rynki i powiększamy naszą załogę ! W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko: Składanie oraz Pakowanie Rolety i Karniszy

Gdzie?

  • W siedzibie firmy Voppi: 32-070 Kłokoczyn, ul. Łąkowa 6

Jakie byłyby Twoje obowiązki stanowiskowe?

  • pakowanie podzespołów do karniszy

  • foliowanie profili

  • cięcie tkanin

  • składanie rolet

  • pakowanie gotowych produktów

  • inne prace pomocnicze.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Nie wymagamy doświadczenia - sami szkolimy.

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • dokładności i odpowiedzialności

  • umiejętności pracy w zespole

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • punktualności

  • niekaralności

  • dbania o czystość i porządek na stanowisku pracy

Co oferujemy?

  • umowę o pracę (pełne ubezpieczenie),

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • możliwość wyboru czasu pracy ( 7 - 15, 8 - 16 ),

  • praca jednozmianowa,

  • praca w ogrzewanych pomieszczeniach,

  • przygotowanie do pracy oraz pomocny zespół

  • miłą atmosferę i pomoc zespołu,

  • w późniejszym okresie możliwy atrakcyjny wzrost wynagrodzenia w zależności od umiejętności i zaangażowania.

Kontakt telefoniczny w godz. 8:00-16:00.

Prosimy przesyłać CV poprzez formularz na dole strony. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Pozostałym osobą dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych”.

Lokalizacja

Czernichów,

Małopolskie

Małopolskie, Czernichów
ID: 646844400