2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Podgórze
Dodane 22 maja 2024

Pracownik produkcji/Magazynier - Umowa o pracę

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik produkcji/Magazynier  - Umowa o pracę

Miejsce pracy: Kraków/Podgórze/Mały Płaszów ul. Golikówka

Agencja reklamowa zatrudni pracownika do działu produkcyjnego. Poszukujemy uśmiechniętej, rezolutnej osoby, niezależnie w jakim wieku, która zapewni nam wsparcie od strony organizacyjnej.

Główne obowiązki to:

  • Przyjmowanie dostaw

  • Pakowanie towarów, przygotowanie produktów do wysyłki

  • Znakowanie towarów – możliwość zdobycia kwalifikacji operatora systemu do laserowania  (laser fibrowy i laser gazowy) po wcześniejszym przeszkoleniu

  • Obrót towaru na magazynie

  • Kompletowanie zamówień

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samodzielność w działaniu, sumienność

  • Uczciwość

  • Dokładność

  • Dobra organizacja swojej pracy

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach dla różnorodnych marek

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do stopnia zaangażowania i umiejętności

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Ekspres do kawy dostępny non-stop

  • Pracę na jedną zmianę poniedziałek-piątek

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV przez OLX lub na maila.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883 z późn. Zm.)”

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych zebranych w procesie rekrutacji jest 3line.pl Sp z o.o. . dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 864919092