2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzezna
Dodane 24 maja 2024

Pracownik Produkcji, Magazynier, Pracownik Sklepu Internetowego

Wynagrodzenie

4 250 - 4 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzezna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Dywaneo.pl - sklep internetowy z dywanami, wykładzinami oraz dekoracją do domu

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier, - pracownik produkcji

miejsce pracy - Brzezna

praca w godzinach- 8-16, 9-17 pon.-piątek

-Zakres obowiązków:

przycinanie wykładzin na wymiar

przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów - wykładziny dywanowe, dywany, art.dekoracyjne do domu i ogrodu

pakowanie produktów do wysyłki

obszywanie wykładzin

bieżąca kontrola stanów magazynowych

utrzymanie ładu i porządku na magazynie

odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

 Wymagania:

odpowiedzialność i uczciwość

dyspozycyjność

sumienność i dokładność

umiejętności manualne- mierzenie wykładzin

brak przeciwskazań w podnoszeniu ciężkich przedmiotów

umiejętność obsługi programów użytkowych- obsługa komputera

systematyczność

zamieszkanie w miejscu pracy lub najbliższej okolicy

prawo jazdy kat. b

mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

W zamian oferujemy:

pracę w miłej atmosferze

możliwości zdobycia nowych umiejętności

przeszkolenie w wybranych umiejętnościach(obszywanie wykładzin, mierzenie, system obsługi wysyłek)

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, przez pierwsze 3 -miesiące umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę.

możliwość dodatkowej pracy w sobotę

Po okresie próbnym 3 miesięcznym (umowa zlecenie) , praca na umowę o pracę

Jeśli zgadza się Pan/i na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzanych przez F.H.U. SIMONE sklep Dywaneo.pl prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.H.U.SIMONE ul.Orawska 5, 33-300 Nowy Sącz na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem danych jest F.H.U. SIMONE ul.Orawska 5 , 33-300 Nowy Sącz

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych wskazanych w Kodeksie Pracy i innych ustawach szczegółowych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe udostępnione dane (przykładowo wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolne zgody, która została wyrażona przez przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/ Pana danych.

Lokalizacja

Brzezna,

Małopolskie

Małopolskie, Brzezna
ID: 920530875