2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ruda
Dodane 23 kwietnia 2024

pracownik produkcji-magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako wiodący producent przemysłowych środków do mycia i pielęgnacji rąk po pracy, w związku z rozwojem MACO® poszukujemy kandytata/-tki na stanowisko

Pracownik produkcji/Magazynier

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

• obsługa maszyn produkcyjnych

• dbanie o porządek na stanowisku pracy/magazynie

• kontrola jakości wyrobu

• przyjmowanie, rozładunek i załadunek dostaw

• przygotowanie wysyłek do klientów

Nasze wymagania:

• dobra organizacja pracy

• terminowość, rzetelność i systematyczność

• umiejętność pracy w zespole

• chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń

• uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy:

• umowę o pracę

• pracę poniedziałek – piątek w godzinach 8-16

Miejsce pracy: Kobierne, ul. Mazowiecka 139

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MACO Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kobierne, przy ul. Mazowiecka 139, Kobierne, 05-311 Dębe Wielkie dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji/Magazynier, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.

Lokalizacja

Ruda,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ruda
ID: 904589302