2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
Dodane 22 maja 2024

Pracownik Produkcji - Magazynier

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów magazynowych: rozładunku i załadunku, przy użyciu, suwnicy, wózka widłowego i skanera

  • Ręczne prace transportowe

  • Rozmieszczanie towaru w magazynie

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek

  • Kontrola towarów pod kątem jakościowym oraz ilościowym podczas przyjęcia oraz wydawania

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

  • Dbałość o terminowy załadunek i rozładunek towaru

  • Dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie

  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

  • Przestrzeganie przepisów BHP

  • Praca przy obsłudze maszyn do obróbki blachy

  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu

  • Wykonywanie prac pomocniczych w obszarze maszyn i urządzeń na wydziale produkcji

  • Praca porządkowo-organizacyjna w obrębie hali produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień na suwnice UDT – warunek konieczny

  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Doświadczenie w obsłudze systemów ERP

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi takimi jak suwmiarka czy taśma miernicza

Mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera

  • System premiowy

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 916857033